مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

تولید ریمل خانگی و طبیعی شایسته ترین طرز پرپشت شدن مژه

بهترین مارک ریمل
تولید ریمل خانگی و طبیعی شایسته ترین طرز پرپشت شدن مژه
وسایل ما یحتاج برای ایجاد ریمل خانگی
روغن نارگیل یک قاشق چایخوری
روغن ویتامین E یک قاشق چایخوری
موم عسل یا این که موم سویا یک / دوم قاشق چایخوری
ژل آلوئه ورا 3 الی 4 قاشق چایخوری
زغال فعال 3 کپسول
تیوپ ریمل سابق و یا این که تازه 1 عدد
گونی پلاستیکی کوچک 1 عدد
مرحله 1. نظافت کردن تیوپ ریمل

در صورتیکه یک تیوپ دیرین ریمل را برای ایجاد ریمل خانگی گزینش نمودید ، پیش از کارآن را به طور کامل منزه و کم آب نمایید اما در شرایطی که از یک تیوپ جدید به کار گیری کرده اید این عمل نیاز وجود ندارد .

از شامپو کودک دارنده فرمولاسیون ملایم برای نظافت کردن تیوپ و قلموی ریمل به کارگیری نمائید و تماما باطن تیوپ را پاک فرمایید تا هیچگونه ریملی باطن تیوپ باقی نماند.

 

تقویت مژه ها با تولید ریمل خانگی و طبیعی
مرحله 2. ادغام کردن محتویات در یک پیاله

موم عسل و یا این که موم سویا ، روغن نارگیل، روغن ویتامین ایی را داخل یک ظرف با یکدیگر ادغام نمایید.

مرحله 3. ذوب کردن محتویات با هم

آن‌گاه ظرف محتویات ریمل را روی یک پیاله آب داغ بگذارید تا حرارت پیاله زیرین منجر ذوب شدن مواد شود .مواد را به طور دستی هم نزنید و اذن دهید که مواد خودشان ذوب شوند.

مرحله 4. اضافه کردن ژل آلوئه ورا

اکنون 3الی 4 قاشق چای خوری ژل آلوئه ورا را به مواد ذوب گردیده بیش تر نمایید و به خیر و خوبی ترکیب کنید.

مرحله 5. اضافه کردن زغال فعال گردیده

سه کپسول زغال فعال گردیده را بشکنید و محتویات باطن آن را باطن مواد بریزید و خوب هم بزنید تا ادغام شود.

 

به کار گیری از زغال فعال گردیده در ایجاد ریمل خانگی
مرحله 6. ایجاد قیف پلاستیکی

یک پاکت پلاستیکی کوچک بردارید و مواد را باطن آن بریزید آن گاه در انتهای آن یک ترک کوچک ساخت فرمائید.

مرحله 7. انتقال محتویات به تیوپ ریمل

با استعمال از گونی پلاستیکی ، محتویات را به باطن تیوپ منتقل نمایید و در‌حالتی که شم نمودید مواد باطن ریمل ریخته نمیشود با قلموی ریمل برای گشودن اطراف ی کافی برای باقی محتویات ، مواد را به درون تیوپ هل دهید .


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشکال ریمل و کاربرد های آن

بهترین مارک ریمل


اشکال ریمل و کاربرد های آن
ریمل یک مال آرایشی میباشد که برای تقویت مژه ها استعمال می‌گردد. این دستور قادر است مژه ها را از اکثری جهات تقویت نماید ، از لبریز حجم شدن آن‌ها تا قطور شدن آن.

شایسته ترین چیزی که در زمینه‌ی ریمل موجود هست این میباشد که اهمیت ندارد از چه مدل ریمل استعمال فرمائید ، این متاع به شما امداد میکند تا مژه هایی بلند و شایان توجه داشته باشید. از ریمل نیز می اقتدار برای صورت دادن مژه به کار گرفت و اکثری از محصول ها ابرو دربردارنده مدل های ریمل میباشند.

ریمل یک کدام از دوستداشتنی ترین محصول ها زیبایی در کلیه وقت ها به موازات رژ لب ،خط دیده و…میباشد که خانم ها و دختران برنا برای خوشگل خیس و لبریز حجم خیس شدن مژه های خویش از آن به کارگیری می کنند. اساسا پیرایش، دیده ها مبنا و شالوده می باشند. سوای آن ها ، فیض آرایش و پیرایش یکسان نخواهد بود. با این اکنون ، یافتن ریمل مطلوب راحت وجود ندارد برخی از ریمل ها کشش ندارند ، برخی از آن ها مجعد نیستند و بعضا از آن‌ها مژه ها را توده می‌نمایند. بخش اعظمی از آنها به صورت خودکار گیسو میباشند. در واقع برای هر دسته مژه برس کاربردی موجود هست. از برس کروی گرفته تا برس طبیعی ، در اینجا هفت جور برس متعدد موجود است.

گونه های برس ریمل
برس منحنی S صورت

از عصر رونمایی ، این ایجاد یکی دوستداشتنی ترین تولید ها آرایش و پیرایش دیده میباشد که به صورت صحبت s می‌باشد وبرای تمامی دسته مژه مطلوب میباشد.

 

برس مخروطی

هرچه برس کوتاه ترو دقیق خیس به کناره داخلی باشد و خلاف درد راز هایی که برخی از برس ها دارا هستند این برس به فرم دیده ها زیبایی خاصی می‌دهد. نوک پوزه ای را در حالی که مبنا به دور آن را پوشانده میباشد باقیمانده که فراهم میباشد تا تمام این امور را انجام دهد.

 

برس لاغر

این برس مژه های شما‌را به صورت طبیعی نشان می‌دهد و شما میتوانید با استعمال از این ریمل مژه های خویش را بلند فرمایید و جلب اعتنا فرمائید.

 

برس کروی

یک کدام از جدیدترین برس هایی میباشد که هم حجم و هم تمجید به یاور دارااست. به لطف صورت کروی آن می قدرت اساس مژه را تصحیح کرد و حتی کوتاه ترین مژه را هم تراز کرد. به همین برهان ، می‌توانید به راحتی مژه های کوتاه خویش را وسیع و خوش فرم کنید.

 

برس کروی سه گانه

از لحاظ ارتفاع ، حجم و فرکردن این برس تمامی این امور را انجام می‌دهد. این برس به معنای حقیقی کلمه و واژه برسی به صورت سه توپ می‌باشد که به جای برس عادی ایجاد شده است و شیوه به کار گیری از آن بسیارآسان از هر زاویه ای میباشد.

 

برس بطری

یکی‌از شایسته ترین برس های شناخته شده‌است که هر توشه به کار گیری از آن ویا در طول خارج کشیدن برس از ریمل حجم متعددی از آن بیرون می گردد که به قطور شدن مژه ها وزیبا خیس شدن آن یاری می‌نماید. این ریمل از پربیننده ترین ریمل ها به حساب آورده می شود که روشی مطمئن برای جلب اعتنا میباشد.

 

برس پلاستیکی

این ریمل به خیال پباده سازی سفت و کیفیت بالا ۳۶۰ رتبه خویش ، تحسین قابل توجهی را به دست آورده میباشد که ضمن نگهداری یک سبک خوشگل ، یک دوز کار کشته از رنگ ها و ارتفاع را در همگی جهات ارائه میدهد.

 

برس نازک با موهای طبیعی

برای داشتن ظاهری لطیف و خوشگل میتوانید از این برس استعمال فرمائید. این برس برای کسانی که مژه های لبریز پشت و قطور دارا هستند مطلوب میباشد چون این ریمل از برسی نازتشکیل گردیده تا این اشخاص بتوانند مژه های خویش را طبیعی جلوه دهند . صورت و ماده ای که از آن تاسیس شده است به همدم بافت فرآورده به تولید ظاهری لطیف امداد می کند .

 

برس پهناور با موهای طبیعی

در شرایطی‌که پیرو ظاهری طبیعی و در عین درحال حاضر گسترده میباشید ، یک برس مطلوب و طبیعی تعیین قابل قبولی میباشد. این برس یکی‌از دوستداشتنی ترین برس ها هست .

 

برس قورباغه ای تشکیل شده از الیاف تصنعی و مصنوعی

این برس برای کسانی که مژه های ظرافت دارا هستند مطلوب میباشد و دوست دارا‌هستند که مژه های خویش را کیفیت عالی خیس نشان دهند میتوانند از این برس به کارگیری کنند.

 

بی تردید دیدن کنید : رژ لب مطلوب برای پوست تیره چه رنگی میباشد؟

 

 

 

ریمل مبنی بر ترکیبات و ماده ی آن

 

ریمل پودری
این ریمل مطلوب وقتی میباشد که شما دیرتان گردیده و می خواهید به جای نزدیک بروید که آن را به راحتی می اقتدار با چندین قطره آب تنظیم کرد و از ریشه به مژه زد که مژه ها را مانند مژه های تصنعی و مصنوعی نشان میدهد . این ریمل برای عروسی و یا این که مجلسی که طولانی میباشد مطلوب وجود ندارد

 

 

ریمل کرمی
این ریمل مطلوب کسانی میباشد که مژه هایی نادر پشت دارندو می‌خواهند که مژه های آن ها اضافه چشم بشود مطلوب میباشد البته این ریمل خیلی ریلکس پخش میشود و می بایست با وسایل خاصی از آن بهره برد. این ریمل به مژها میتواند حجم ، عمق و سنگینی لازم را بدهد.

 

ریمل مایع
این ریمل در دو مدل موجود هست یک گونه آن با شستن پخش میگردد و دسته دیگر آن ضد آب بوده و با شستن آن در فیس پخش نمی‌شود و به طور فیتیله ای تمیز می گردند. برای خانم هایی که مژه های فری دارا هستند مطلوب میباشد و یافت کردن این جور ریمل فعالیت رنج وجود ندارد .

 

ریمل های قابل شستشو

در حین روز ، برای داشتن آرایشی بی آلایش به کارگیری از این گونه ریمل آیتم ی قابل قبولی میباشد این ریمل به راحتی با زدن آب به طور منزه میگردد. این مدل ریمل ها ماندگاری بالایی ندارند و ممکن میباشد که در برخی مواقع پایین دیده لکه ها ی سیاه ساخت نماید.

 

ریمل‌های ضدآب

این ریمل بر عکس ریمل های حلال در آب ماندگاری زیاد داشته و در ذیل دیده پخش نمی شوندکه برای فصل های فصل‌پاییز وتابستان مطلوب میباشد . این ریمل را بایستی با محلول های تمیز کننده آرایشی منزه کرد چون به راحتی از مژه منزه نمی‌شود .


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۱:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طریق های جراحی زیبایی برای رفع و معالجه تیرگی بدور دیده


معالجه
تیرگی و سیاهی بدور دیده با هایفوتراپی هایفوتراپی یا این که این که HIFU تکنیکی هست که در آن به کمک امواج اولتراسوند، پوست شما برای تولید کلاژن طولانی ت  بهترین مارک ریمل ر تحریک میگردد . دستگاه Ultra اولین دستگاهی بود که برای انجام این تکنیک، که موجب بهبودی پوست به روش غیر مهاجم میشود، به بازار عرضه شد .


بهترین مارک ریمل
نحوه
های جراحی زیبایی برای رفع و معالجه تیرگی بدور دیده تزریق
ژل هیالورونیک اسید برای معالجه تیرگی و سیاهی دور دیده درصورتی که که سیاهی و تیرگی به دور دیده، بر اثر نازک بودن پوست یا این که کمبود حجم چربی و بافت پایین پوست در منطقه زیر دیده و سیرتکامل باشد، از نحوه تزریق ژل هیالورونیک اسید برای رفع سیاهی به به دور دیده به کارگیری می گردد .ژل هیالورونیک اسید به ندرت و پیاله یک‌سری ماه تا 1سال، بوسیله تن جذب میشود، به این ترتیب حاصل این شیوه موقتی هستند . تنها پرکننده ی پوستی دائم که برای درمان حوزه‌ زیر چشم توصیه می شود، چربی خویش مریض می‌باشد .

تزریق
چربی برای از در در میان بردن سیاهی و تیرگی به دور دیده راه تزریق چربی به بدور چشم در مواردی سفارش می شود که سیاهی و تیرگی زیر چشم بر اثر نازک بودن پوست و نادر بودن حجم چربی و بافت پایین پوست باشد . تزریق چربی ذیل دیده مثل شیوه تزریق ژل میباشد، با این تفاوت که در این روش چربی خویش بیمار که از یک حوزه‌ دیگر از تن وی گرفته شده‌است، در ذیل چشم تزریق می‌گردد . بر خلاف شیوه تزریق ژل، سود ها این نحوه معمولا به خاطره ماندنی است .

 

انجام
جراحی برای رفع گودی و تیرگی تحت دیده کلاً، کار جراحی پلک یا این که بلفاروپلاستی، موثرترین روش برای از میان بردن گودال تحت چشم می باشد . شیوه های زیادی برای جراحی پلک تحت جان دار میباشد و وقتی که این کار برای رفع تیرگی و گودی ذیل دیده انجام میگردد، جراحی بلفاروپلاستی با یک یا این که تعداد بیشتری از این فعالیت ها ترکیب می‌شود:آزادسازی بافت arcus marginalis، قرار دادن پروتز در زیر چشم از روش مجرای اشکی، افزودن، نادر کردن یا این که جابه جا کردن بافت چربی زیر دیده .

لیفت
سیرتکامل برای معالجه تیرگی و سیاهی ذیل دیده لیفت سیرتکامل یا این که این که لیفت میانی چهره کارکشته است به نحو موثری، تیرگی و سیاهی زیر چشم و افتادگی پوست پایین دیده، که بر اثر بالا رفتن سن ایجاد می شود را ، برطرف نماید . لیفت سیرتکامل علاوه بر تیرگی بدور چشم میتواند، پف پایین چشم و خطوط و چروک های بالای لب را نیز برطرف نماید .

 

درمان
های طب مدرن برای تیرگی به به دور دیده رویکرد
های درمان تیرگی و گودال ذیل دیده با نسخه های طب سنتی به بخش پرطرفدار و ارزان قیمت درمان ها می رسیم یعنی معالجه با ورژن های طب سنتی که می بایست با اعتنا فرایند آن چهره بپذیرد ، در پی در دو بخش بی نقص طریق های اثر گذار برای درمان قطعی تیرگی به بدور چشم با به کار گیری از مواد طبیعی را خوا هیم اظهار‌کرد .

 

8
نسخه گیاهی و طب سنتی شیوه سهل و آسان وآسان درمان تیرگی و سیاهی بدور چشم با روغن کرچک این روغن را می توان برای معالجه دایره های تیره به خیال و خاطر و یاد فواید بخش اعظمی که در صدر ذکر شد ، به کار موفقیت .

مواد
ما یحتاج :
روغن
کرچک یک سری قطره
نخست صورت را بشویید و آنگاه آن را قلیل آب فرمایید . آنگاه از آن روغن را با نوک انگشتان خویش یه خرده بمالید تا گرم شود . این روغن گرم را بر روی دایره های تیره بمالید و به آرامی برای حدود سی ثانیه ماساژ دهید . روغن را در تمام طول شبکه های مردمی رها نمایید و روز آن گاه با به کارگیری از آب ولرم بشویید .

روغن
دانه انگور و کرچک و معالجه تیرگی و سیاهی بدور دیده بسیاری اشخاص میدانند روغن انگور برای تیرگی پایین دیده اثر گذار است . مطالعات نشان داده اسیدهای چرب و فنولیک پوست را تغذیه می کندعلاوه بر این ، ویتامین ای در این روغن تحت تیتر یک آنتی اکسیدان کار می نماید که پوست را از رادیکال آزاد ناشی از آلاینده های محیطی و اشعه ماورا بنفش حفظ میکند .
مواد
موردنیاز : روغن
کرچک ، روغن دانه انگور این دو روغن را با مقادیر نیز اندازه در یک پیاله مخلوط فرمایید و به آرامی این ادغام روغن را ذیل دیده ها بزنید . بگذارید شب قلیل آب شود و صبح با آب بشویید . بایستی این شیوه را هر روز گذشته از خوابیدن تکرار فرمایید .


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ریمل ضد آفتاب

بهترین مارک ریمل

ریمل ضد آب:
ریمیل ضدآب را میتوانید وقتی که به استخر یا این که پایین باران می‌روید گزینه به کار گیری قرار دهید. همینطور در‌صورتی‌که در قوانینی قرار دارید که ممکن میباشد مبتلا اشک یا این که زاری گردید، ریمل ضد آب تعیین قابل قبولی خواهد بود چون ذیل دیده را سیاه نمی نماید و این خواص به جهت وجود موم و روغن های معدنی جان دار در آن میباشد.
ایجاد تمیز کننده آرایش و پیرایش با مواد طبیعیمشاهدهریمل lash defininy :این گونه ریمل صرفا محصولی میباشد که به پرپشت کردن مژه ها امداد شایان و قابل توجهی می‌نماید و سبب ساز میگردد که مژه ها گوناگون چشم شوند و افزون بر آن به موقعیت دهی مژه ها و طولانی تر شدن تار نیز امداد مینماید و مژه ها را پوشش میدهد.
ریمل ابرو:ریمل ابرو یکی‌از دیگر از اشکال ریمل های مو جود در بازار های آرایشی بهداشتی میباشد که تنوع رنگ خیر و خوبی داراست و به براقی و پرپشتی ابرو ها یاری می‌نماید.
مضرات ریمل زدن بیشتراز حداستعمال بیشتراز حد ریمل در شرایطی که ریمل زدن بیش تر از حد چهره گیرد، سالم مژه ها و دیده را به خطر می اندازد، هر چیزی را بایستی به اندازه مصرف کرد. دیده ها عضوی حساس می باشند و هیچوقت نباید ریمل زدن را به صورت اغراق آمیز انجام اعطا کرد و مژه ها را آغشته به ریمل و مواد آرایشی کرد.
ریمل زدن و تزکیه مداوم آن سبب ریزش مژه ها می گردد. خانم های خوشگل پسند در رتبه اولیه مراقب سالمی خویش باشید در آراستن و ریمل زدن مراقبت تعادل را ملکه ذهن خویش نمایید تا سبب زخم به دیده و پوست تان نگردد.ریمل فر کننده:ریمل فر کننده مطلوب کسانی میباشد که مژه هایی معدود پشت دارا هستند. ریمل فرکننده یاری می‌کند که مژه ها کوچکتر چشم شوند، این مدل ریمل به مژه ها صورت میدهد و آن‌ها‌را خم می‌نماید.
ریمل فارغ از سیاهی:یکی‌از خصوصیت های مهم هر ریمل برای بانوان، عدم سیاه شدن تحت دیده ها میباشد. ریمل فارغ از سیاهی را میتوانید با فرضی ریلکس آیتم به کارگیری قرار دهید و از بابت سیاه نشدن ذیل دیده ها نیز مطمئن باشید.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۳:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشکال ریمل ها

بهترین مارک ریمل
مطمئنا با اشکال ریمل آشنا می باشید ، ریمل های حجم دهنده و ضدآب و یا این که ریمل های سوای رنگ و فر کننده . علاوه بر این مورد ها بهتر میباشد بدانید کدام ریما برای متاع مژه های شما مطلوب خیس میباشد.
اشکال ریمل
درمیان اسباب آرایشی ریمل یکی‌از تولیدات آیتم عشق و علاقه دختران میباشد. ریمل مژه ها را حجیم خیس میکند و سبب ساز می شود زیباتر و جذابتر به لحاظ بیایند. خیر فقط چسبندگی ریمل بلکه دسته آن هم مهم میباشد. استعمال صحیح از ریمل سبب میگردد مژه ها دیدنی خیس و پر‌نور خیس چشم شوند.

اشکال ریمل ها
1. ریمل حجم دهنده : ریمل های حجم دهنده اضافه برای خانم هایی میباشد که مژه های معدود پشت و کوتاه دارا‌هستند. در‌حالتی که می‌خواهید که مژه هایتان مالامال پشت خیس به لحاظ رسد، گزینش صحیح ریمل بسیار اهمیت داراست. ریمل حجم دهنده گزینش قابل قبولی برای مژه های نادر پشت میباشد.

 

آشنایی و شناخت با اشکال ریمل برای اشکال مژه ها
2. ریمل طویل کننده : ریمل طویل کننده برای اشخاصی که مژه های کوچکی دارا‌هستند تعیین ایده آلی میباشد. ریمل طویل کننده مژه ها را می پوشاند و به سادگی منجر بلندتر شدن آنان می‌گردد. خوب میباشد در صورتی 2-3 توشه این ریمل را به مژه ها بکشید که مژه ها دیدنی خیس چشم شوند.

3. ریمل فر کننده : ریمل فر کننده طولانی تر برای خانم هایی میباشد که مژه های مقداری دارا هستند. ریمل فرکننده امداد می نماید که مژه ها کوچکتر چشم شوند، این دسته ریمل به مژه ها صورت می‌دهد (مژه ها را خم می نماید)

4. ریمل فارغ از سیاهی : کلیه خانم ها از این مدل ریمل به کارگیری می‌کنند، ولی بعضا اشخاص دوراندیشی لازم را ندارند. این ریمل ماندگاری خوب دارااست و پایین دیده را سیاه نمی نماید.

5. ریمل ضد آب : ریمیل ضدآب معمولاً درصورتی که ممکن میباشد زاری نمائید یا این که چهره خویش را بشویید و یا این که چرب نمایید به کار گیری می‌شود و تحت دیده را سیاه نمی نماید. ریمل ضد آب دربردارنده موم و روغن های معدنی میباشد.

6. ریمل lash defininy : این مدل ریمل فقط محصولی میباشد که به پرپشت کردن مژه ها امداد مینماید و سبب می گردد که مژه ها مختلف چشم شوند و هم به وضعیت دهی مژه ها و طولانی تر شدن تار امداد مینماید و مژه ها را پوشش میدهد.

7. ریمل ابرو : ریمل ابرو هم مثل ریمل مژه موجود هست که در گونه کتف یکی از میباشد، البته ریمل ابرو در رنگ های متعدد موجود هست و به براقی و پرپشتی ابرو امداد می نماید.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه درست ریمل زدن

بهترین مارک ریمل
ریمل یکی‌از پرکاربردترین وسیله های آرایشی میباشد البته بعضا از اشخاص با طریق درست ریمل زدن آشنا نیستند، از این رو پرشین او درین بخش شیوه درست ریمل زدن برای داشتن دیده هایی دیدنی را فراگیری میدهد.
ریمل یکی پرکاربردترین اثاثیه آرایش و پیرایش میباشد که به خواسته تیره کردن، پرپشت نمودن مژه ها و درشت نشان دیده ها آیتم به کار گیری قرار میگیرد. برای به کار گیری درست از ریمل می بایست چند نکات آرایشی را رعایت کرد تا پیرایش دیده خوشگل و دیدنی داشت، درین راستا پرشین او درین بخش از خبر ها زیبایی و پیرایش شیوه درست ریمل زدن برای داشتن دیده هایی دیدنی و خوشگل را یادگرفتن میدهد.

یادگرفتن طریق درست ریمل زدن برای داشتن دیده هایی خوشگل
قبلأ تنها یک رنگ مشکی وجود داشت البته امروزه شما میتوانید در تمام رنگ ها آن‌ها‌را پیدا نمائید. ریمل مشکی صرفا برای بلند و مالامال نشان دادن مژه ها به کار گیری میشد.در شرایطی که خواستید از ریمل های رنگی به کار گیری نمائید پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ های تیره خیس مانند آبی‌رنگ ، طوطیا ای یا این که سربی که نقطه مقابل سبز و آبی‌رنگ میباشند به کار گیری نمائید. ریمل های سبز و آبی رنگ بسیار غیر طبیعی جلوه میکنند. طرز زدن ریمل برای صیقل زدن نگاه شما اهمیت به سزایی داراست.

شناخت با روش درست ریمل زدن :

در صدر نگاه خویش را به سمت تحت بیاندازید ، در‌این‌صورت مژه هایتان را از ریشه تا آخر با ریمل به اعتنا برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود . و چنانچه میخواهید مژه هایتان پرتر به لحاظ برسند این فعالیت را دو یا این که سه توشه انجام دهید ، خیر اضافه چون در فیس به کار گیری زیاد مژه هایتان به باطن یکدیگر میروند و صورت زیبایی را به شما نمی بخشد .

به حافظه داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان بایستی به سمت بالا و بیرون باشد تا نگاه شما در دیگرافراد اثر نماید و آنان جذب شما شوند. و اذن دهید تا ریمل تان از شرایط خیسی بیرون گردیده وخشک شود و آن گاه در‌صورتی‌که شغل های دیگری را که مد حیث دارید بر روی چشمانتان انجام دهید.


طریق درست ریمل زدن برای داشتن دیده هایی جالب
برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید سفارش میکنیم که نصیب بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری بورس بکشید. برای اینکه یک نگاه و چشمان مختص داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم دفعه ی اولیه ریمل خویش را با رنگ مشکی به کار گیری فرمائید اما در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی به کار گیری نمائید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا آخر بورس بکشید .

در غایت درصورتی که می‌خواهید ریمل تان سبب ساز شود که مژه هایتان خیلی بلند شود و درضمن شرایط طبیعی خویش را نیز نگهداری نماید ، ما به شما توصیه می‌کنم که قبلی از به کار گیری از ریمل ، از فر مژه استعمال فرمائید و آن‌گاه ریمل خویش را بکشید . همینطور ازاینکه برس ریمل را چندبار پی در پی بکشید دوری کنید ، معمولا مدتی که می اقتدار از یک ریمل به کار گرفت چهار ماه میباشد و آن‌گاه ریمل کم آب می‌گردد و می بایست آن را به دور انداخت .

اذن ندهید که سایر افراد از ریمل شما استعمال نمایند چون بنابراین میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شود ، به هنگام پیرایش مسلما نکات بهداشتی را رعایت نمائید.

بایستی از چه گونه ریملی استفاده نمود؟
ریمل های حجم دهنده ، ریمل های بلند کننده مژه ها ، ریمل هایی که دارنده مژه خورده در درونشان می‌باشند . ریمل های حجم دهنده برای مژه های نازک و ضعیف ، ریمل های بلند کننده برای مژه های کوتاه و ریمل هایی که خورده مژه دارا هستند برای مژه های معدود پشت به کار گیری میشوند.

طریق درست ریمل زدن

بهتر میباشد از ریمل در انتها پیرایش استعمال شود

 


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۴:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دریافت ورودی از گوگل در شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۴:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک تضمینی شیک رنک | خرید بک لینک تضمینی از شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ریمل پارتیشن ی مژه


• ریمل فیبری (Fiber Mascara)

ریمل های فیبری در هنگام تکان، با مژه هایتان سرگرم می‌شوند و کلیه ی حریم آن را می پوشانند.

 بهترین مارک ریمل

• ریمل پارتیشن ی مژه

این کالا تمامی کاره، که حجم دهنده و کلفت کننده میباشد، معمولا به طور ضد آب عرضه میگردد. با دقت به غلظت و بافت آن، این ریمل به صورت معادل روی مژه ها پخش میگردد، هر مژه را مستقل، دقیق و با فر زیبایی نشان میدهد و ظاهری خواستنی به شما می‌دهد.

 

• ریمل اکلیلی

ریمل اکلیلی به هردو صورت پودری و مایع وجود دارد که می‌توانند همان گونه که گفته شد به کار گیری شوند. این ریمل را می بایست به صورت معادل روی مژه ها پخش فرمایید تا در یک نقطه توده نشود. برای وقتی که به ضیافت، کلاب یا این که دیسکو میروید به راحتی می‌تواند ظاهری لبریز زرق و برق و براق به شما بدهد. همینطور رنگ های متنوعی از این ریمل موجود هست.

 

• ریمل های رنگی ( Colored Mascara)

در حالتی‌که میخواهید با رنگی متعدد، پیرایش چشمی متعدد داشته باشید و به صورت تان میکاپی بولد ببخشید، از ریمل های رنگی به کارگیری فرمایید. یادتان نرود که به مژه های پلک زیر هم بزنید!

 


صورت‌ها و خصوصیت‌های متعدد برس‌های ریمل

 

صورت متعدد برس ریمل

صورت برس، محل واکنش ریمل با مژه هایتان را گزینش می نماید. برای ارتقا حجم و ضخامت، اکثر برس ها بایستی پرتر و کلفت خیس بوده، و موهای بیشتری داشته باشند. ریمل های فر کننده، برای بالا بردن مژه ها معمولا یک چوب منحنی صورت دارا‌هستند. اکثر برندها برای ریمل بلند کننده، یک چوب بی واسطه و باریک عرضه می کنند که اضافه مشابه کتف میباشد تا یک برس سنتی.

 

در جاهایی از مژه که می‌خواهید پررنگ خیس بنظر بیاید، طولانی تر ریمل بزنید. برای چشمانی بازتر، ریمل را در اواسط چشمهایتان بزنید و برای دیده های گربه ای یا این که بیش تر بالا بردن مژه ها، ریمل را در کناره دیده ها بزنید.

 

گونه های ریمل بر پایه ی مدل ماده و ترکیبات

• ریمل پودری

چندین قطره آب به آن بیش تر میکنید و مژه هایتان را از ریشه تا آخر رنگ کردن می‌کنید. ریمل بلافاصله روی مژه ها می نشیند و چنین به حیث می‌آید که مژه ی تصنعی و مصنوعی نهاده اید! برای هنگامی که شتاب دارید یا این که به جایی نزدیک میروید خیلی به درد می‌خورد، البته برای مراسم های بلند دوران مطلوب وجود ندارد.

 

• ریمل کرمی

با این ریمل می‌توانید به آن‌ها حجم، سنگینی و عمق لازم را بدهید. اما این مدل ریمل به راحتی پخش می‌گردد، به همین استدلال برای به کارگیری از آن به ابزار خاصی نیاز خواهید داشت. ریمل کرمی برای مژه های خوشگل اما نادر پشت مطلوب میباشد و مژه ها را بیش تر نشان میدهد.

 

• ریمل مایع

این ریمل ها به راحتی یافت میشوند و دربین خانم هایی که مژه های نسبتا فری دارا‌هستند بسیار رایج میباشد.این ریمل خواص تیز کنندگی را ارتقاء می‌دهد.بعضا از جور های این ریمل پخش میگردند اما دسته های ضد آب آن پخش نخواهند شد.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با ریمل کم آب گردیده چه کنیم؟

بهترین مارک ریمل
زریمل یک کدام از مهمترین اثاثیه آرایشی میباشد که هر خانمی می بایست در کیف اسباب و اثاث پیرایش اش داشته باشد. حتی درصورتی که هم شما اهل پیرایش ماهر و غلیظ نباشید قطعا بایستی در پیرایش رخ تان از ریمل به کار گیری نمایید.

ریمل ها گونه های و اقسام اکثری دارا هستند، برخی از آن ها بلند کننده مژه و بعضا دیگر مالامال کننده می باشند. بعضا از گونه های ریمل هم ریمل های دو رنگ می باشند که نسبت به مابقی ریمل ها برتری دارا‌هستند. در شرایطی‌که شما هم می‌خواهید یک ریمل با کیفیت و عالی تنظیم نمائید بایستی هزینه اکثری را صرف خرید ریمل فرمایید.

ریمل ها بعداز 3 الی 4 ماه استعمال، به جهت اینکه دفعات اکثری درب شان گشوده و بسته می‌گردد، می بایست به دور ریخته شوند. البته در صورتی شما ریملی که جدید خریداری نموده اید و استعمال متعددی از آن نکرده اید، کم آب گردیده باشد با دو ترفند پایین میتوانید ریمل کم آب گردیده تان را مجدد تازه نمائید.

 


طریق نخستین برای رفع بی آبی ریمل:
او‌لین چیزی که میتوانید برای رفع بی آبی ریمل تان از آن استعمال فرمایید قطره های چشمی میباشد. کافی میباشد 2 تا 3 قطره چشمی را داخل ریمل تان ریخته و آن را بدون نقص جنبش دهید تا ادغام شود.

دو‌مین شیوه مرمت ریمل کم آب گردیده:
دو‌مین وسیله برای رفع کم آبی ریمل، روغن زیتون میباشد. کافی میباشد 2 تا 3 قطره روغن زیتون را داخل ریمل تان سرازیر شد و آن را خوب جنبش دهید. نکته مهم این میباشد که روغن زیتون یکی شایسته ترین تقویت کننده های مژه های تان هم میباشد.


برچسب: بهترین مارک ریمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۲:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)